مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع عمده پارچه کرپ مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفیت پارچه کرپ مشهدکارخانه تولید پارچه کرپ مشهد

پارچه کرپ مشهد یکی از پارچه هایی است که بسیاری از خانم ها به آن علاقه دارند و از آن می توان برای انواع لباس های زنانه مانند کت، مانتو، سارافون، دامن، بلوز و غیره استفاده کرد. این محصول دارای لطافت خاص، طرح های متنوع و رنگ های گوناگون است و دوام و کیفیت زیادی دارد. مناسب ترین پارچه برای فصل پاییز به حساب می آید و به عنوان یکی از پرکاربرد ترین پارچه ها در صنف نساجی شناخته شده می باشد.

توزیع عمده پارچه کرپ مشهد

بررسی کیفیت پارچه کرپ مشهد

بررسی کیفیت پارچه کرپ مشهد برای بررسی کیفیت پارچه کرپ مشهد باید به این موارد زیر توجه کنیم:

  1. مقاومت در برابر چروک شدن; اگر قسمتی از پارچه را در مشت خود مچاله کنید و چند ثانیه نگه دارید چروک نمی شود و ضد چروک است.
  2. ضخامت مناسب; دست خود را اگر در زیر پارچه بگذارید و در مقابل نور قرار دهید چون پارچه ضخیم و جنس مرغوبی دارد نور خیلی کمتری از آن عبور می کند.(البته جنس های یکسان را نباید با هم مقایسه کرد به طور مثال پارچه حریر کرپ با حریر ژرژت نباید مقایسه شود زیرا حریر ژرژت از حریر کرپ نازک تر است و در حریر کرپ های مختلف می توان برای بررسی کیفیت از روی ضخامت آن ها اقدام کرد)
  3. شست و شوی راحت; در هنگام شستن، پارچه از خود رنگ پس نمی دهد و تغییر رنگ نداده و ثابت نیز می ماند.
  4. تغییر شکل دادن; قسمت پایین پارچه را بکشید و پس از رها کردن تغییر شکلی در آن مشاهده نخواهید کرد و بعد از چند بار شستن از لحاظ ظاهری تغییری نمی کند.
  5. بافت سوزنی شکل; در هنگام اتو کردن به تار و پود پارچه آسیبی نمی رسد و راحت اتو شده و همچنین به هیچ عنوان نخ کش نمی شود.

کارخانه تولید پارچه کرپ مشهد

کارخانه تولید پارچه کرپ مشهد کارخانه تولید پارچه کرپ در مشهد، محصولات تولید شده خود را با بهترین جنس و عالی ترین کیفیت و با قیمت های مناسب و به صرفه و ارزان، از راه های نمایندگی ها و مراکز فروش رسمی خود در سراسر ایران به فروش می رساند.

با راه اندازی فروشگاه های مجازی و سایت های اینترنتی در سطح وسیع به عرضه بهترین پارچه در انواع طرح ها و رنگ های مختلف و مناسب همه ی سلیقه ها می پردازند که محصولات از این طریق بسیار فوری و آسان و با صرف هزینه و در زمان کمتری به دست مشتری می رسند.

سازمان ها، نهاد های دولتی، تولیدی های لباس، پارچه فروشی ها، مدارس و بیمارستان ها می توانند در این سایت، مراکزی را که برای توزیع پارچه عمده معرفی کرده از راه عمده فروشی های رسمی اقدام به خرید کنند.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید