مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین پارچه حریرکش

آنچه در این مقاله می خوانید...

برای ماندگاری بیشتر لباس ها از بهترین پارچه حریرکش استفاده کنید تا بتوانید از لحاظ اقتصادی نیز صرفه جویی لازم را داشته باشیدوخریدی بارضایت100%راتجربه کنید.خصوصیت پارچه حریر کشابریشم موجود در حریرخرید پارچه حریر کش

برای ماندگاری بیشتر لباس ها از بهترین پارچه حریرکش استفاده کنید تا بتوانید از لحاظ اقتصادی نیز صرفه جویی لازم را داشته باشیدوخریدی بارضایت100%راتجربه کنید.

خصوصیت پارچه حریر کش

در واقع ریشه ی حریر کلمه حر می باشد به معنی ابریشم و یا اطلس.
اما چگونه می توان پارچه ی حریر را از بین دیگر پارچه تشخیص داد؟
باید گفت تشخیص آن بسیار راحت و ساده می باشد،هر پارچه ای که دارای لطافت خاص باشد و از انواع دیگر پارچه ها سبک و نازک تر باشد را می توان گفت که پارچه ی حریر می باشد.
پارچه ها حریر در واقع در دسته پارچه های ابریشمی و سیلک قرار می گیرند.
اما حریر کش کمی با حریر معمولی تفاوت دارد از آنجا که حریر کش کمی دارای خاصیت کششانی می باشد زیرا علاوه بر ابریشم از لاکرا یا اسپان تکس در آن به کار رفته است.

ابریشم موجود در حریر

ابریشم از جمله موادی است که در تار و پود پارچه های حریر مورد استفاده قرار می گیرد.به دلیل وجود پروتئین در ترکیب ابریشم حرارت درون پارچه می ماند.لوازم منزل و لباس های لوکس از جمله موارد استفاده ی پارچه ی های ابریشمی و حریر می باشند.

خرید پارچه حریر کش

پارچه حریر برای تهیه لباس های دخترانه و زنانه بسیار مناسب می باشد.
زیرا دارای رنگ ها و طرح های مختلف و تنوع زیادی می باشد.

پارچه های حریر کش با این تفاوت که هزینه ی مواد اولیه ی برای تولید آنها بیشتر از مواد اولیه حریر معمولی می باشد دارای قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر می باشد.
بنابراین این پارچه ها به دلیل داشتن هزینه ی خرید بیشتر معمولا برای دوخت تونیک ها یا مانتوها و مصارف معمولی استفاده نمی شود و بیشتر برای دوخت لباس های عروسی و عقد مورد استفاده قرار می گیرد.
حریر کش امروزه به به دلیل حالت خوبی که در دوخت دامن ها وپایین تنه ها ایجاد می کند موردتوجه جوانان امروزی و افراد میانسال قرار گرفته است.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید