مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی پارچه سوپر شیمر ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از پارچه سوپر شیمر چیست؟خرید آسان پارچه سوپر شیمر ارزان

پارچه سوپر شیمر ارزان پارچه ای بسیار ارزنده، شیک، زیبا و سبک است که در انواع مختلف مات و براق جهت انواع دوخت و دوز به بازار عرضه می شود. این پارچه از لطافتی خاص برخوردار بوده و رنگ های زیبایش باعث چنان زیبایی در این پارچه شده که برای تهیه لباس مجلسی و مانتو مورد استفاده برای بانوان و دوشیزه گان محترم است.

شرکت تولیدی پارچه سوپر شیمر ارزان

منظور از پارچه سوپر شیمر چیست؟

منظور از پارچه سوپر شیمر چیست؟ پارچه سوپر شیمر پارچه ای از الیاف بسیار لطیف تهیه شده و دارای زیبایی خاصی است این پارچه بیشتر کنار پارچه های کرپ استفاده می شود و بیشتر براق و حالتی خشک دارند.

از این پارچه بیشتر برای تهیه شومیز و مانتو در فصول گرم سال استفاده می شود زیرا بسیار لطیف و ظریف و نازک هستند این پارچه به دلیل الیاف خاصی که دارد آبرفت ندارد یعنی در هر بار شستشو آب نمی رود و کیفیت خود را حفظ می کند این پارچه قابل شستشو در درجه کم ماشین رختشویی نیز هست و با شستشو در ماشین کیفیت اصلی و رنگ خود را حفظ می کند.

این پارچه ها بسیار لطیف و نازکند لذا برای اتو کردن لباس هایی که از این نوع پارچه استفاده می شود باید از درجه پایین اتو و احتیاطا از یک پوشش روی لباس برای محافظت استفاده کرد تا به پارچه آسیبی نرسد. مصرف این پا چه به دلیل عرض زیادش بسیار کم بوده و مثلا برای تهیه یک مانتوی بلند به ۲ متر از این پا چه نیاز داریم و دارای قیمتی بسیار عالی و تولید پارچه شیمر به دلیل قابلیت های زیاد این پارچه بسیار بالا و تهیه اش برای همه آسان است.

خرید آسان پارچه سوپر شیمر ارزان

خرید آسان پارچه سوپر شیمر ارزان تولید کننده الیاف این پارچه را از نوع خاص بسیار لطیف انتخاب کرده است و به دلیل قیمت مناسب و خنکی که دارد در فصول گرم سال بسیار پر طرفدار است این پارچه را به تنهایی و حتی به عنوان خرج کار بسیار استفاده می کنند زیرا تن خوری بسیار عالی داشته و با وجود قیمت مناسبش مورد توجه همه هست.

خرید آسان پارچه سوپر شیمر به دلیل تنوع رنگ و تولید فراوان این محصول در تمام پارچه فروشی ها انجام و به آسانی در دسترس همه هست.

تولید کننده به غیر از توزیع وسیع این کالا در تمام بزازی و پارچه فروشی ها سایتی در اینترنت تعبیه کرده و انواع رنگ بندی این پارچه را در آنجا معرفی می کند تا خریدار از انواع مختلف این پا چه مطلع شده و با جستجویی مختصر در اینترنت بتواند کالای مورد نیاز خود را بدون اینکه لازم باشد از منزل خارج شود سفارش و خرید کند. 

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید