مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده پارچه کرپ مازراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد پارچه کرپ مازراتیفروشنده عمده پارچه کرپ مازراتی

پارچه کرپ مازراتی نامی است که به پارچه ای گفته می شود که دارای بافتی چروکیده است و اغلب از آن برای لباس های گاه به گاه استفاده می شود ، به ویژه برای کت و شلوار و لباس عروس با پارچه ای زیبا. این پارچه از پنبه بافته یا نخ مصنوعی دو بافته شده ساخته شده است.  منشا پارچه مازراتی صادراتی در چین باستان بود و مدتهاست که این فناوری کاملاً محرمانه بود.

صادر کننده پارچه کرپ مازراتی

کاربرد پارچه کرپ مازراتی

کاربرد پارچه کرپ مازراتی پارچه می تواند نازک ، شفاف و مات یا حتی ضخیم باشد. سطح متمایز آن را می توان با بهره گیری از پیچ خوردگی نخ ، ایجاد ساختار بافت مناسب ، استفاده از کشش تار ناهموار یا استفاده از تیمار شیمیایی بدست آورد.

تعریف پارچه کرپ

کرپ پلی استر هم به مواد و هم به بافت پارچه اشاره دارد. کرپ یک بافت محکم است و بیشتر اوقات روی پشم ، ابریشم و الیاف مصنوعی مانند پلی استر استفاده می شود.

ظاهر پارچه

کرپ یک پارچه خوب در نظر گرفته می شود ، گرچه لزوماً نباید شفاف باشد. این بافت کمی دستگیره (با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست) و روکش مات دارد. کرپ پلی استر فشرده نمی شود ، کوچک نمی شود و محو نمی شود ، بنابراین برای مدت طولانی به نظر می رسد جدید است. به راحتی هم خشک می شود.

موارد استفاده از پارچه کرپ مازراتی

کرپ پلی استر به دلیل جاری بودن جریان و محبوبیت آن به عنوان یک پارچه چهار فصل ، اغلب در لباس های رسمی مانند دامن و بلوز استفاده می شود ، اما معمولاً در زمینه کت و شلوار و لباس عروس شناخته می شود. نوع دوم کرپ از نخ هایی با پیچ و تاب معمولی در پارچه ای ساخته شده است که دارای شناورهای کوچک و نامنظم است و کاملاً ناهموار به نظر می رسند.

این روش بیشترین تأثیر را روی پارچه های سنگین دارد که نخ های بزرگتر آنها بافت قابل توجهی ایجاد می کند. نوع سوم کرپ ، Seersucker ، دارای نوارهایی است که در جهت تغییر شکل جمع شده اند و در نتیجه کشش شل در پارچه ایجاد می شوند. وقتی پارچه کرپ از تنش دستگاه بافندگی آزاد می شود ، با پارچه هایی با فاصله بیشتر از نوارهای جمع شده ، که از صفحه پارچه به بیرون منتقل می شوند ، به طول کوتاه تری شل می شود. به طور کلی برای لباس های تابستانی ، لباس زیر ، لباس خواب و لباس کودکان یک انتخاب ایده آل است زیرا چین و چروک می اندازد و نیازی به اتو ندارد.

فروشنده عمده پارچه کرپ مازراتی

فروشنده عمده پارچه کرپ مازراتی مجموعه ما اقدام به فروش پارچه عمده مازراتی در انواع مختلف نموده است. این پارچه دارای سطح جلویی بسیار صاف و ابریشمی است. شما می توانید لباس های ظریف ، لباس ، لباس زیر طراحی کنید. کرپ ساتن مازراتی نیز شباهت زیادی به نمونه قبلی خود دارد ، اما درست است که اختلافاتی وجود دارد. ساتن کرپ الاستیک تر است ، قسمت جلویی سطح آن با سرریز ساتن صاف است ، طرف مقابل دانه ای و مات است. کرپ ساتن می تواند به صورت الیاف کاملاً مصنوعی و با افزودن الیاف طبیعی تولید شود.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید