مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم پارچه کرپ حریر طرح دار از تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنما خرید پارچه کرپ حریر طرح دارقیمت هر متر پارچه کرپ حریر

پارچه کرپ حریر تلفیقی از خانواده کرپ و حریر می باشد. لخت و سبک بودن آن همانند پارچه حریر و زبری آن مانند پارچه کرپ است. این نوع پارچه برای دوخت لباس های مجلسی، شومیز و انواع پیراهن مناسب می باشد. کارگاه های تولیدی، این پارچه را بصورت ساده و طرح دار در رنگ بندی های مختلف تولید می کنند. از مزیت های پارچه کرپ حریر طرح دار، بدن نما نبودن و لطیف بودن پارچه است. گفتنی است انواع پارچه کرپ حریر با بهترین و مناسب ترین قیمت در تولیدی ها به صورت مستقیم عرضه می شود.

عرضه مستقیم پارچه کرپ حریر طرح دار از تولیدی

راهنما خرید پارچه کرپ حریر طرح دار

راهنما خرید پارچه کرپ حریر طرح دار

یکی از ویژگی های مثبت خانم ها در هنگام حضور در مهمانی و جشن ها آراستگی ظاهر است. این آراستگی شامل تمیز و مرتب بودن لباس، هماهنگی رنگ لباس با کفش و یا اکسسوری ها و موارد دیگر می باشد. در بین بانوان افرادی هستند که مایل اند رنگ، طرح و جنس لباس را خودشان انتخاب نمایند و لباسی اندازه تنشان بدوزند. این کار نیاز به شناخت انواع پارچه و صرف زمان دارد که به نتیجه مطلوب و رضایت بخش برسد.

هنگام خرید پارچه کرپ طرح دار، جنس و کیفیت آن را بررسی کنید. با کشیدن دست روی پارچه مطمئن شوید که زبری پارچه کرپ را دارد یا خیر و با گوله کردن مقداری از پارچه در دست، چروک شدن آن را مورد آزمایش قرار دهید. همچنین پارچه را با دو دست به طرفین بکشید تا کشش و مقاومت پارچه مشخص شود و در آخر به رنگ و طرح پارچه دقت نمایید; به این معنی که رنگ و طرحی انتخاب نمایید که موجب زیبایی شما شود و عیوب بدن را بیشتر نکند. برای مثال برای افراد چاق طرح های شلوغ و پرکار مناسب نیست در عوض پارچه ساده تر و طرح های راه راه انتخاب بهتری برای این گونه افراد می باشد.

بطور کلی با رعایت موارد بالا و داشتن اندکی صبر و حوصله به راحتی می توانید پارچه مورد نظر خود را از بین انبوهی از پارچه ها انتخاب نمایید و پس از دوختن و بر تن کردن آن نتیجه زحمات خود را ببینید.

قیمت هر متر پارچه کرپ حریر

قیمت هر متر پارچه کرپ حریر

در بازار فروش پارچه از دو اصطلاح به نام های “یارد” و “متر” استفاده می شود. اکثرا پارچه های وارداتی با مقیاس یارد و پارچه های داخل با واحد متر اندازه گیری و فروخته می شوند. لازم به ذکر است که قیمت پارچه حریر بر اساس نوع حریر تعیین می شود. انواع حریر عبارتند از حریر ساده، حریر طرحدار، حریر کرپ، حریر ژورژت و … که هرکدام با توجه به جنس و بافت، مناسب برای لباس های خاصی می باشند.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید