مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده پارچه حریر حاشیه دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های پارچه حریر حاشیه دارقیمت روز پارچه حریر حاشیه دار

عرضه کننده پارچه حریر حاشیه دار محصولات خود را با کیفیت بی نظیر و رنگ های گوناگون ارائه می دهد. چنین کالاهایی مناسب برای دوخت لباس هایی با مدل های متفاوت اند. از جانب دیگر، قیمت پارچه حریر حاشیه دار نیز متنوع بوده که از ارائه دهنده می شود خیلی ساده نرخ ها را به دست آورد. همچنین اگر به دنبال این هستید تا عمده خرید پارچه حاشیه دار را انجام دهید، خیلی آسان می توانید کالا را تهیه نمایید.

عرضه کننده پارچه حریر حاشیه دار

ویژگی های پارچه حریر حاشیه دار

ویژگی های پارچه حریر حاشیه دار چه ویژگی هایی پارچه حریر حاشیه دار دارد؟ نخستین موضوعی که می توان به آن اشاره نمود، زیبایی خیره کننده آن است. همینطور چنین کالاهایی مناسب برای دوخت لباس های خاص می باشد که در این زمینه می شود از مجلسی، کردی، سقزی و کوا نام برد.

از طرفی، این حاشیه این پارچه ها دارای گل های برجسته ریز و درشت، خطوط گوناگون و همینطور سنگ ریزه های تزیینی می باشند که به قشنگی آنها به شدت افزوده است. اما به جزء بحث مدل و زیبایی، موضوعات دیگری هم هستند که نیاز است به آنها دقت کنید و ما در زیر به مهمترین ها می پردازیم:

  • از عرض مناسبی برخوردار می باشند.
  • رنگرزی عالی داشته که باعث پس دادن رنگ چه در هنگام پوشیدن و یا شستن نمی شود.
  • نخ کش نشوند‌.
  • با بهترین الیاف بافته شده اند.
  • برترین‌ شرکت ها آن را تولید کرده اند.

به هر صورت، چنین محصولاتی رنگ های بسیار متنوعی داشته که از آن جمله می شود به قرمز، آبی، سفید، کرم، قهوه ای، بنفش و غیره اشاره کرد. حتی برخی هم به صورت ترکیبی الوان گوناگونی دارند. در کل، اگر به دنبال یک پارچه عالی جهت دوخت لباس های مجلسی می باشید، این نوع فوق العاده است.

قیمت روز پارچه حریر حاشیه دار

قیمت روز پارچه حریر حاشیه دار از قیمت روز پارچه حریر حاشیه دار، مطلع می باشید؟ باید گفت، نرخ ها متفاوت بوده و دلیل اصلی آن مسئله وارداتی و داخلی بودن، کیفیت پارچه، نوع مدل و عرض محصول است. البته به فروشنده هم ربط دارد که اگر از بهترین عرضه کننده را پیدا نمایید، طبعاً با قیمت های عالی قادر به تهیه کالا خواهید بود.

اما افرادی که بیشتر در حوزه تولید پوشاک مجلسی فعالیت می نمایند و یا کارشان پخش جزئی است، قادر هستند تا با نرخ های پایین ترین پارچه های مطرح بحث را تهیه نمایند.

در کل، پیشنهاد ما برای اطلاع حاصل کردن از بهای جدید پارچه این است که به این فروشنده مراجعه کنید. از راه دور و به وسیله شبکه های اجتماعی و تلفن خیلی ساده با واحد پخش وارد گفتگو شده در کنار آگاهی از نرخ ها، محصول را نیز سفارش می دهد.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید