مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده پارچه سوییت مشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پارچه سوییت چگونه تهیه می‌شود؟قیمت هر متر پارچه سوییت مشکی

پارچه سویت مشکی یکی از پارچه گران قیمت موجود در بازار حاضر است. اما می توان کیفیت فوق العاده آن و برتری آن نسبت به سایر نمونه های موجود در بازار که به همین قیمت ها فروخته می شوند را دلیل محبوبیت آن دانست. در ادامه شما را بیشتر با این نمونه اجناس آشنا خواهیم کرد. شاید انتخاب بعدی شما برای خرید پارچه همین محصول باشد.

عرضه کننده پارچه سوییت مشکی

پارچه سوییت چگونه تهیه می‌شود؟

پارچه سوییت چگونه تهیه می‌شود؟ برای این که بدانیم این پارچه فوق العاده چه طور تهیه می شود اول باید بدانیم که این پارچه از چه جنسی ساخته شده است؟

خب در جواب این سوال باید گفت این پارچه هم می تواند وارداتی باشد و هم می تواند از خود ایران فراهم شده باشد. به همین دلیل هم می تواند از جنس چرم حیواناتی مانند گاو و گوزن و بز و .. که در ایران به وفور وجود دارد استفاده کرد و هم این که از حیواناتی که ما خیلی هم در روزمره خود ندیده و نشناخته ایم مانند خوک ساخته شده باشد.

اما سوال دیگر این جا است که این پارچه چگونه ساخته می شود؟ باید گفت که این پارچه درجه یک را به دو روش می سازند. البته این موضوع را همین اول بگوییم که ساخت آن به هر روش مزایا و معایب خودش را دارد.

به طور مثال یکی از روشها این است که چرم را بر می دارند و پوست آن را به حالت افقی برش می دهند. نتیجه آن چیزی شبیه به پارچه و آستر آن می شود. و حالا پوست را بر می گردانند. دقیقا مثل این است که پارچه ای را به آستر آن دوخته و بعد روی آن را دگرگون می کنیم. و حالا پارچه آماده شده است.

می توانیم حدس بزنیم که پارچه انتهایی چطور جنسی پیدا خواهد کرد. بله یک جنس فوق العاده کلفت که بیشتر برای لباس های زمستانی مناسب است. این پارچه خیلی گرم است اما نمی توان از سنگینی آن هم صرف نظر کرد.

در کنار این شیوه، روشی هم برای تهیه آن وجود دارد که باید تنها قسمت هایی از پوست را برای تهیه پارچه انتخاب کرد. این قسمت ها همان جاهایی هستند که رنگ به رنگ شده اند و خراش دارند. این ترک ها می گوید که این محل کمی نرم تر و لطیف تر از سایر نقاط است. تولید کننده ها این قسمت ها را جدا می کنند. با استفاده از موادی آنها به هم می چسبانند و سپس به نتیجه دلخواه مشتری که یک پارچه ظریف است نزدیک می شوند.

قیمت هر متر پارچه سوییت مشکی

قیمت هر متر پارچه سوییت مشکی قیمت پارچه سوئیت مشکی نسبت به موارد بالا سنجیده می شود که به صورت مفصل شرح داده ایم. نوع چرم، میزان عرضه پارچه سوئیت، طریقه تولید و .. از جمله مواردی هستند که در این قیمت گذاری نقش اساسی دارند.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید