مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده معتبر پارچه کرپ حریر ساده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کلی پارچه کرپ حریر سادهبازار خرید پارچه کرپ حریر ساده

پارچه کرپ حریر  ساده به روش های مختلفی به فروش می رسد . مراکز زیادی در زمینه فروش پارچه کرپ فعالیت می کنند .

این مراکز تولیدی محصول را با بهترین کیفیت تولید می کنند و با استفاده از مواد اولیه و با بهترین کیفیت و مرغوب تولید می کنند . 

تولیدی ها سپس محصولات خود را به نمایندگی ها و مراکز عرضه و فروش محصول روانه می کنند تا مشتریان راحت تر به آن دسترسی داشته باشند .

فروشنده معتبر پارچه کرپ حریر ساده

مشخصات کلی پارچه کرپ حریر ساده

مشخصات کلی پارچه کرپ حریر ساده مشخصات پارچه کرپ بسیار زیاد است و با گرم شدن هوا اکثر خانم ها از پارچه کرپ حریر استفاده می کنند زیرا این پارچه بسیار خنک است و در بین زنان و دختران رواج پیدا کرده است .

این پارچه بسیار خنک و نازک است و انعطاف بسیار زیادی دارد و نرم و لطیف است . برای همین در بین زنان و همچنین خیاطان بسیار رواج پیدا کرده است . 

این پارچه برای بهار و تابستان بسیار مناسب است و رنگ بندی و تنوع زیادی دارد و همچنین کیفیت این پارچه بسیار خوب و عالی می باشد .

از انواع پارچه های حریر کرپ برای دوخت مانتو و لباس مجلسی و لباس های خانه استفاده می شود . به دلیل این که بسیار سبک و نرم می باشد این پارچه طرفدار زیادی در بین عموم مردم دارد ـ

این پارچه بسیار نازک است و برای مجلس بسیار قشنگ و زیبا می باشد . این پارچه را می توان برای مجالس تهیه کرد و دوخت و یا آن را به صورت آماده از مغازه ها و فروشگاه ها خریداری نمود .

بافت پارچه از ابریشم می باشد یا ابریشم طبیعی و یا ابریشم مصنوعی برای پارچه های حریر کرپ استفاده می شود .

ابریشم کاربرد این را دارد که پارچه نرم و لطیف باشد و همچنین خنک شود . در برخی پارچه ها ابریشم بیشتری دارد و در برخی پارچه ها کمتر استفاده می شود . هر چقدر که ابریشم بیشتر و یا و یا کمتر باشد نوع پارچه و جنس پارچه تغییر می کند .

بازار خرید پارچه کرپ حریر ساده

بازار خرید پارچه کرپ حریر ساده پارچه کرپ اعلا با روش های مختلفی به فروش می رسد و این پارچه به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد 

این کالا دو صورت عمده و تکی به فروش می رسد و همچنین می توان این پارچه را به صورت مستقیم و غیر مستقیم خریداری کرد .

به صورت مستقیم می توان از طریق تولیدی ها خریداری کرد که بسیار قیمت آن ارزان تر و مقرون به صرفه می باشد ـ همچنین می توان به صورت غیر مستقیم از نمایندگی ها خریداری کرد . نمایندگی ها محصولات خود را به صورت عمده و تکی به فروش می رسانند .

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید