مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه پارچه میکرو ساده

آنچه در این مقاله می خوانید...

به چه پارچه میکرو ساده گفته می شود؟خرید عمده پارچه میکرو ساده

پارچه میکرو ساده نوعی الیاف مصنوعی بسیار ظریف است که با آن پارچه ای غیر بافته ساخته می شود و از طرف دیگر میکروفیبر نیز نامیده می شود. این ماده عمدتا از پلی استر (حدود چهار پنجم) و پلی آمید تشکیل شده است. نخ بدست آمده ده برابر نازک تر از موی انسان است و فقط به اندازه نصف الیاف ابریشم ضخامت دارد. قطر آن 10 میکرون است.

فروش ویژه پارچه میکرو ساده

به چه پارچه میکرو ساده گفته می شود؟

به چه پارچه میکرو ساده گفته می شود؟ شکل الیاف به آنها ظرفیت جذب بالایی می دهد ، بنابراین محصولات ساخته شده با این ماده برای خشک کردن ، تمیز کردن و … مناسب هستند. این واقعیت که دو برابر پنبه جذب می کند ، به این معنی است که حوله می تواند نازک و سبک باشد ، یا اینکه یک پارچه به مقدار کمتری از محصول تمیز کننده نیاز دارد. در زمینه تمیز کردن ، یکی دیگر از مزایای آن این است که بقایایی به صورت مو یا آثاری از مسیر شستشو ، روی شیشه باقی نمی گذارد. میکروفیبر دارای یک سری خصوصیات است که باعث برتری آن نسبت به سایر پارچه ها می شود و بنابراین ، منسوجات پایه میکرو فیبر دارای مزایای زیادی هستند. آنها هم از طریق گذشت زمان و هم از نظر تغییر دما مقاومت زیادی دارند. آنها می توانند در دمای حداکثر 95 درجه سانتیگراد مورد استفاده و شستشو قرار بگیرند ، که باعث می شود آنها واقعا بهداشتی باشند.

از آنجا که نوعی الیاف مصنوعی است ، یعنی به طور خاص برای مصارف خاص بشر طراحی شده ، از قبل ساخته شده است تا چرخه عمر طولانی داشته باشد. در برابر بسیاری از شستشوها و دمای بالا مقاومت می کند ، پارچه های میکروفیبر تغییر شکل نمی دهند ، کوچک نمی مانند و پیر نمی شوند. انواع مختلفی با پایان نهایی مختلف وجود دارد ، به طوری که می توانید به عنوان مثال روسری یا تکه های لباس ظریف مانند ابریشم یا پارچه های فوق جاذب که خراشیده نمی شوند را تهیه کنید.

بسیاری از لباس های مورد استفاده در دوچرخه سواری به دلیل توانایی جذب رطوبت و خشک نگه داشتن بدن از میکرو الیاف ساخته شده اند. از طرف دیگر ، برای استفاده در لباس های نزدیک به بدن ، افرادی هستند که فیبرهای مصنوعی را به خوبی تحمل نمی کنند یا احساس می کنند که مثلاً پنبه یا پارچه عرق نمی کنند. بعضی از افراد ، حتی اگر حساسیت نداشته باشند ، اگر پیراهنی با اجزای تشکیل دهنده میکروفیبر بپوشند ، بیشتر تعریق می کنند و به صورت بسیار اسیدی عمل می کنند.

خرید عمده پارچه میکرو ساده

خرید عمده پارچه میکرو ساده مجموعه ما اقدام به فروش ویژه پارچه میکرو ساده نموده است. میکرو فیبر نوعی الیاف مصنوعی است که بیشتر از پلی استر و پلی آمید تشکیل شده و برای ایجاد مواد نساجی استفاده می شود. این ویژگی ها با نرم ، مقاوم بودن و غیرقابل تغییر بودن مشخص می شوند. نخ میکرو فیبر بسیار ریز است. جهت خرید عمده پارچه میکرو ساده با ما تماس بگیرید.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید