مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه پارچه کرپ حریر کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره پارچه کرپ حریرخرید عمده انواع پارچه کرپ حریر به صورت کیلویی

فروش ویژه پارچه کرپ حریر کیلویی یکی از روش های تهیه پارچه مورد نظر در سطح کشور بوده است پارچه حریر یکی از جنس های موجود در سطح بازار می باشد. این نوع پارچه از نوع مازراتی و باربی کمی نازک تر بوده است. پارچه کرپ دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز می باشد که باعث شده شرکت های تولید کننده در زمینه های متعددی از این پارچه ها استفاده کنند.

فروش ویژه پارچه کرپ حریر کیلویی

همه چیز درباره پارچه کرپ حریر

همه چیز درباره پارچه کرپ حریر کاربرد پارچه کرپ در سطح کشور بسیار متنوع بوده است. از این پارچه علاوه بر این که در تولید پوشاک استفاده می کنند در برخی از منسوجات نیز به سراغ پارچه مورد نظر می روند و برای مصارف خود از آن استفاده می کنند.

از پارچه کرپ برای دوخت پارچه های رومبلی و رومیزی نیز در سطح کشور استفاده به عمل می آید. پارچه کرپ نیز به طور کلی به دو نوع کلی در سطح بازار تقسیم بندی می شود که با عنوان های زیر بیان می شوند:

  1. پارچه کرپ نرم
  2. پارچه کرپ سخت

کرب ابریشمی نیز نوع معروف پارچه های مورد نظر در سطح کشور بوده است این نوع کرپ از میزان تجارت بالایی برخوردار می باشد چون میزان کیفیت آن بیشتر بوده است. این نوع پارچه در سطح کشور از نخ ابریشم به همراه چسب های دیگر فرآوری شده و در اختیار مشتریان خود قرار داده می شود. در واقع برای پارچه کرپ در سطح بازار نام های متنوعی را انتخاب کرده اند که هر کدام یک برای شرکت تولید کننده بوده است:

  1. پارچه کرپ دیور
  2. پارچه کرپ اسکاچی
  3. کرپ ابریشم
  4. کرپ حریر

از این پارچه های در سطح کشور برای دوخت لباس های زنانه و دخترانه استفاده می شود از نمونه های مورد استفاده می توان به لباس مجلسی، کت شلوار  زنانه، کت و دامن، انواع مانتو و غیره در بازار اشاره کرد.

از پارچه کرپ حریر برای دوخت لباس های مردانه در کشور استفاده می کنند. این نوع پارچه های بافت ظریفی و با دوامی برای خود دارا می باشد. از این پارچه نیز برای دوخت انواع لباس ها در سطح کشور استفاده می کنند.

خرید عمده انواع پارچه کرپ حریر به صورت کیلویی

خرید عمده انواع پارچه کرپ حریر به صورت کیلویی خرید عمده انواع پارچه کرپ حریر به صورت کیلویی برای مشتریان امکان پذیر بوده است. علاقمندان با این روش می توانند پارچه مورد نظر را برای مصرف خود تهیه کنند. در این روش محصول با قیمت مناسبی به دست مصرف کننده می رسد.

پارچه حریر کیلویی در انواع مراکز عرضه کننده موجود می باشد. خرید انواع کرپ حریر بهتر است که به صورت بدون واسطه صورت گیرد در این روش پارچه با هزینه مناسبی تهیه می شود.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید