مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قيمت انواع پارچه حرير گل گلي

آنچه در این مقاله می خوانید...

حریرگل گلی از ان دسته پارچه هایی است که به علت پرطرفدار بودنشان در بین مردم درصنعت های نساجی بسیار تولید می شود.قیمت این نوع حریر نیز مناسب تر از سایر حریرها می باشد و درانواع فوق العاده زیادی دربازار وجود دارد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.قیمت حریر گل گلی در بازار ایرانیخرید اینترنتی انواع حریر ویژگی پارچه حریر گل گلی مرغوب

حریرگل گلی از ان دسته پارچه هایی است که به علت پرطرفدار بودنشان در بین مردم درصنعت های نساجی بسیار تولید می شود.قیمت این نوع حریر نیز مناسب تر از سایر حریرها می باشد و درانواع فوق العاده زیادی دربازار وجود دارد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

قیمت حریر گل گلی در بازار ایرانی

غالبا خانم ها در ایران از حریرگل گلی برای دوخت انواع روسری،شومیز و دامن مورد استفاده قرار می گیرد.دلیل پرفروش بودن و بازار داغ این پارچه درایران، قیمت ارزان ،نازک ولطیف بودن ،تنوع در طرح است.
خرید بصورت عمده برای فروشندگان وتولیدی ها خیلی مناسب تر محسوب می شود.

اگرشما نیز به دنبال یک پارچه خنک و شاد برای فصول گرم سال هستید و تا کنون از این جنس استفاده نکرده اید،پیشنهاد ما به شما این است که یک بار تجربه کنید و از پوشیدن ان لذت ببرید.

خرید اینترنتی انواع حریر

معمولا بهار وتابستان به قدری گرم است که اکثر مردم به لباس های سبک وخنک روی می اورند.پارچه حریر نیز ازدسته های پرفروش این فصل هستند.سایت های خرید اینترنتی این امکان را برای تمام خریداران فراهم کرده است تا با خیال اسوده واطمینان کامل خریدی مطمئن را داشته باشند.

خرید از طریق اینترنت امروزه کار بسیار راحتی شده و با چند جستجو ساده به اسانی می توانید هر انچه را که به دنبالش هستید در سرتا سر دنیا پیدا و خرید کنید.

ویژگی پارچه حریر گل گلی مرغوب

اکثر پارچه حریر هایی که در نساجی ها تولید و عرضه می شود از جنس ژرژت هستند .این پارچه مزیت های بسیاری دارد که درادامه به ان اشاره می کنیم،حریر گل گی نیز در دسته ژرژت ها تولید می شود.
مزیت پارچه حریرژرژت

  • چروک نمی شود
  • اب نمی رود
  • رنگ عوض نمی کند
  • بافت کمی زبری دارد که برای دوخت روسری بسیارمناسب است

برای اینکه خرید مطمئن تری را برای خود رقم بزنید،درهنگام خرید پارچه جنس ان را حتما لمس کنید تا ازکیفیت ان مطمئن شوید.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید