مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خریدپارچه حریرلباسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پارچه حریر لباسی در بین بانوان ازمحبوبیت بالایی برخوردار است و بازارخریدوفروش ان در فصل های گرم بسیارداغ است.این نوع ازپارچه ها باتوجه به نوع جنس،قیمت های گوناگونی دارد.چراپارچه حریربرای لباس بانوان مورداستفاده قرارمی گیرد؟قیمت پارچه حریرمناسب لباس دربازارانواع حریر مناسب برای دوخت لباس

پارچه حریر لباسی در بین بانوان ازمحبوبیت بالایی برخوردار است و بازارخریدوفروش ان در فصل های گرم بسیارداغ است.این نوع ازپارچه ها باتوجه به نوع جنس،قیمت های گوناگونی دارد.

چراپارچه حریربرای لباس بانوان مورداستفاده قرارمی گیرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت تنوع فوق العاده جذاب و زیاد دراین نوع پارچه ها و علاوه بران خنک بودنشان برای فصل های بهار و تابستان توجه هر بانویی را به سمت خود جلب می کند.نه تنها این موارد باعث به چشم امدن این نوع پارچه ها شده،بلکه مدل های مختلف حریر نیز،نیاز هرمشتری را برای دوخت هرگونه لباسی با هرسبک و سلیقه خاص غنی کرده است.

قیمت پارچه حریرمناسب لباس دربازار

هرمحصولی باهراستفاده ای که در دنیا وجود دارد باتوجه به کیفیت ومرغوبیت مواد اولیه موجود دران،قیمت های متفاوتی را به خود اختصاص می دهد،این موضوع در پارچه حریر نیز کاملاصدق می کند،یعنی به هراندازه که الیاف موجود درحریر،طبیعی و باکیفیت باشدبه همان مقدار نیز برارزش پارچه افزوده می شود.به عنوان مثال قیمت حریرکرپ دربازار کمی گران تر است نسبت به حریرشیشه ای

درزیر به برخی از پارچه هایی که مناسب برای دوخت لباس هستند اشاره می کنیم

انواع حریر مناسب برای دوخت لباس

  • حریراسکاچی

این نوع حریر بسیارخنک وسبک است و فوق العاده کاربردی برای فصول گرم سال است.قیمت پارچه حریراسکاچی نسبت به حریرکرپ مناسب تر است.علاوه براین،اگرقصدخرید این نوع پارچه را دارید باید توجه داشته باشید که مراقبت بیشتری نسبت به سایر پارچه ها دارد زیرا زود نخ کش می شود.

  • حریرهندی

پارچه هاي حرير هندي به دليل وارداتي بودن در سراسر کشور قابل تهبه مي باشد.
اما تنوع اين پارچه ي مرغوب که داراي طرح ها و رنگ هاي مختلف مي باشد بسيار بالا است.
اين پارچه ها توسط تاجران بين المللي که در اين زمينه فعاليت دارند وارد ايران مي شود.
افرادي که دوستدار لباس هاي هندي مي باشند از اين پارچه ها خريداري کرده و لباس هاي محلي هندي که به ساري هاي هندي معروفند تهيه مي کنند.

  • حریرکرپ

پارچه حریرکرپ تنوع بسیار زیادی در رنگ دارد واکثرا ساده  هستند.این نوع حریر بسیارمناسب برای دوخت مانتو،شلوار و شومیز است.کیفیت این پارچه بسیاربالاست وچندین سال عمرمی کند.

  • حریرساده

درتمام مدل وجنس های حریر.هم نوع ساده ان وجود داردو هم طرح دار،شمامی توانیدباتوجه به سلیقه ولباس موردنظرخود چندنوع پارچه حریرساده را باهم تلفیق کنید وهارمونی خاصی را برای لباس های خود ایجاد کنید.

  • حریرژرژت

این نوع حریر نیز بسیار پرطرفدار است.یکی از علل پرفروش بودن حریر ژرژت قیمت مناسب و چروک نشدن ان است.طرح های این نوع پارچه خیلی زیاد است و نظر هر مشتری را به خود جلب می کند.اگربه دنبال روسری  با رنگ های شاد و خنک هستید.پیشنهادما به شما خرید پارچه حریر ژرژت می باشد.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید