مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز پارچه حریر ساده مشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مختلف پارچه حریر سادهشرکت تولیدی پارچه حریر ساده ترک

قیمت روز پارچه حریر ساده همواره در حال تغییر است و نمی توان به طور قاطعانه ای در مورد این موضوع صحبت کرد. لازم به ذکر است عوامل متعددی در این راستا تاثیر گذار هستند، عواملی که نوسانات اقتصادی، بود و نبود واسطه ها، روش فروش و .‌.. از جمله چند مورد از آن ها می باشد. با خواندن متن زیر می توانید یکی از بهترین شرکت های تولید و پخش این محصول را بشناسید و خرید به مراتب ارزان قیمتی انجام دهید.

قیمت روز پارچه حریر ساده مشکی

انواع مختلف پارچه حریر ساده

انواع مختلف پارچه حریر ساده

گرم شدن تدریجی آب و هوا منجر می شود پارچه هایی که ضخامتی نازک تر و وزنی سبک تر دارند، بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند. انواع مختلف پارچه حریر ساده نیز از پارچه هایی محسوب می شود که برای آب و هوای گرم انتخاب بسیار مناسب و مطلوبی هستند و در فصل تابستان از جمله بهترین گزینه های انتخابی به جهت دوخت انواع و اقسام البسه ها می باشند؛ از البسه های راحتی و خانگی گرفته تا البسه های بیرونی و مجلسی.

گفتنی است این پارچه خود دارای تنوع بالایی است و متقاضیان برای خرید آن گزینه های پر شماری برای انتخاب دارند. برخی از انواع پارچه حریر که نسبت به بقیه همه پسند تر و کاربردی تر می باشند، عبارت هستند از:

  • حریر کرپ: اسم این حریر را به احتمال زیاد بار ها شنیده اید، لذا حریر کرپ از پر کاربرد ترین حریر ها در دوخت البسه است. این حریر سطح نسبتاً زبر و رنگ ماتی دارد‌ و در دوخت لباس هایی چون شومیز، پیراهن های لخت و ماکسی و … کاربرد دارد.
  • حریر کریشه: این حریر بر خلاف مورد قبلی زبر نیست و نرمی مطلوبی دارد. تولید روسری های حریری عمدتاً با استفاده از این حریر انجام می گیرد. این نوع را می توانید در انواع و اقسام پارچه حریر پلنگی و طرح دار یافته و تهیه کنید.
  • حریر ژرژت: حریری است که نازک، لطیف و در عین حال زبر می باشد و برای تولید موارد مختلفی چون پوشاک، روسری و … مورد استفاده قرار می گیرد.
  • و موارد دیگری مانند حریر نخ، حریر ژاکارد، حریر کریستال، حریر ساتن، حریر سیلک، حریر پلیسه، حریر لمه، حریر پرده ای و ارگانزا.

شرکت تولیدی پارچه حریر ساده ترک

شرکت تولیدی پارچه حریر ساده ترک

برای خرید پارچه حریر ساده ترک از یک شرکت تولیدی معتبر و قابل اطمینان باید بکوشید مرکز پخش شناخته شده ای را پیدا کنید، مرکز پخشی که توانسته به نحو احسن رضایت مطلوب مشتری های خود را جذب کند.

مرکزی که برای همه در دسترس است، واسطه گر های منفعت طلب را از میان برداشته و با کیفیت ترین پارچه های حریر را در مناسب ترین قیمت ها ارائه می دهد، همواره مورد اطمینان و معتبر شناخته می شود.

سایتی که ما در آن فعالیت می کنیم، نمونه ی ثابت شده ای از این مراکز می باشد فلذا فقط کافی است از مشتری ها بپرسید تا شاهد رضایت مطلوب آن ها شوید.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید