مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز پارچه کرپ مازراتی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات پارچه کرپ مازراتی ایرانی چیست؟مرکز عرضه پارچه کرپ مازراتی ایرانی

پارچه کرپ مازراتی ایرانی از پارچه های پر طرفداری است که در ساخت مبل نیز مورد استفاده قرا میگیرد. پارچه مازراتی از مدرن ترین پارچه های موجود در بازار است که اجناس دوخته شده با آن را بسیار زیبا جلوه می دهد. این پارچه دارای خواب کمی است و کمی پستی و بلندی دارد مقاومت بالایی دارد و بیشتر برای مبل های راحتی و مدرن مورد استفاده قرار میگیرد. جنس پارچه مازراتی شبیه به پارچه های مخمل است اما این پارچه ناهمواری کمتری دارد. 

قیمت روز پارچه کرپ مازراتی ایرانی

خصوصیات پارچه کرپ مازراتی ایرانی چیست؟

خصوصیات پارچه کرپ مازراتی ایرانی چیست؟ پارچه های کرپ مازراتی علاوه بر رنگ بندی متنوع، کیفیت های متفاوتی نیز دارد و این باعث مشکل در خرید پارچه مازراتی با کیفیت شده است. تراکم در پارچه های مازراتی خیلی مهم است هر چقدر تراکم بیشتر باشد نشان از کیفیت بالای پارچه است. اگر پارچه مازراتی کیفیت داشته باشد لکه ها به راحتی از روی ان پاک شده جنس پارچه چروک نمیشه و رنگ آن در مقابل نور خورشید مقاوم بوده و برای مدت زیادی ثابت میماند.

بافت های ریز و منظمی که بر روی پارچه مازراتی قرار دارد و همچنین طرح های مختلف این بافت های ریز موجب تنوع زیاد پارچه کرپ مازراتی شده و باعث شده که این نوع پارچه جزء شیک ترین و مدرن ترین پارچه های مبل قرار گیرد. پارچه های مازراتی کثیفی و لکه را کمتر از پارچه های دیگر نشان می دهند و برای خانواده هایی که کودک دارند خیلی مناسب بوده. پارچه های مازراتی بیشتر برای مبل هایی مورد استفاده قرار میگیرد برای که فضا های غیر رسمی خریداری میشود.

مرکز عرضه پارچه کرپ مازراتی ایرانی

مرکز عرضه پارچه کرپ مازراتی ایرانی پارچه کرپ مازراتی چون علاوه بر تولید ایران تولید چین ان نیز در بازار وجود دارد، دو درجه کیفیت یک و دو دارد که این دو درجه کیفیت اختلاف قیمت زیادی باهم دارند. عرضه عمده پارچه کرپ  مازراتی در سه رنگ کرم، نسکافه ای و طوسی فروش بیشتری از رنگ های دیگر صورت می گیرد.
بیشترین دلیل خرید بالای انواع پارچه مازراتی بخاطر مناسب بودن آن با هر نوع دوخت و هر مدلی از مبل است و قیمت پارچه مازراتی بسیار مناسب نسبت به پارچه هایی مانند مسکو دارد اگر چه از لحاظ کیفیت جنس و تنوع رنگ با ان تفاوت زیادی ندارد و به خاطر همین طول عمر بالا و قیمت مناسب اکثر فروشنده گان مبل این پارچه را به مشتریان خود پیشنهاد میدهند. 

چون تمامی جنس های پارچه های کرپ مازراتی چه با کیفیت و چه بی کیفیت از لحاظ ظاهری با هم اختلاف چندانی ندارند بهتر است هنگام خرید این پارچه سعی کنیم به مراکز فروش معتبر مراجعه کنیم تا بتوانیم ان را با بهترین کیفیت موجود در بازار خریداری کنیم. 

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید