مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه حریرپفکی دربازارایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت پارچه حریرپفکی بر حسب متراژ، طرح، رنگ بندی مختلفی که دارد و ... تعیین می شود (طرح و رنگ بندی گاهی اوقات روی قیمت محصولات تاثیر می گذارند) و شما می توانید از این پارچه برای دوخت انواع لباس ها استفاده نمایید.لیست قیمت پارچه حریرپفکیکیفیت پارچه حریرپفکیویژگی های پارچه حریرپفکیخرید اینترنتی پارچه حریرپفکینکته مهم در نگهداری پارچه حریرپفکی

قیمت پارچه حریرپفکی بر حسب متراژ، طرح، رنگ بندی مختلفی که دارد و … تعیین می شود (طرح و رنگ بندی گاهی اوقات روی قیمت محصولات تاثیر می گذارند) و شما می توانید از این پارچه برای دوخت انواع لباس ها استفاده نمایید.

قیمت پارچه حریرپفکی با توجه به کیفیتی که دارد، بر اساس متراژ، طرح و رنگ بندی و … تعیین می شود. البته لازم به ذکر است که گاهی اوقات طرح و رنگ بندی روی قیمت محصولات ممکن است اثر بگذارد.
این پارچه ویزگی های منحصر به فردی دارد که در ادامه آنها را ذکر می کنیم و از آن برای دوخت انواع لباس می توان استفاده کرد.

لیست قیمت پارچه حریرپفکی

لیست قیمت پارچه حریرپفکی را اکثراً عمده فروشان و تولید کنندگان آن ارائه می کنند! این لیست قیمت بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود! به عنوان مثال تعداد واسطه های این محصول، نحوه ساخت این پارچه و … همگی می توانند تعیین کننده قیمت آن باشند.
شما می توانید برای دریافت آخرین قیمت این محصول، به تولید کننده مراجعه کنید یا به کانال یا پیج اینستاگرام او بروید.

کیفیت پارچه حریرپفکی

پارچه حریرپفکی کیفیت خیلی خوبی دارد و چروک نمی شود. این پارچه که ضخمیم می باشد آن را مناسب برای استفاده در فصل های مختلف کرده است و در کل می توان گفت کسانی که به دنبال پارچه ای برای لباس هستند که دیرتر خراب شود یا کهنه شود، می توانند به سراغ پارچه های حریرپفکی بروند.
دیل این امر این است که پارچه های ضخیم اغلب مقاوم هستند و ماندگاری خوبی دارند.

ویژگی های پارچه حریرپفکی

اگر بخواهیم ویزگی های این محصول راه به صورت خلاصه شده بگوییم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
• ضخامت خوب نسبت به دیگر پارچه های حریر
• بافت برجسته
• چروک نشدن
• مناسب برای تمام فصول
• و …

خرید اینترنتی پارچه حریرپفکی

شما به صورت اینترنتی می توانید اقدام به خرید این پارچه با کیفیت نمایید. در اینترنت انواع و اقسام محصولات را می توان یافت که یکی از آنها، پارچه حریرپفکی می باشد.

نکته مهم در نگهداری پارچه حریرپفکی

یک نکته مهم در مورد نگهداری و نحوه شستشوی این محصول وجود دارد و آن هم این است که پارچه حریرپفکی باید در دمای 35 درجه شسته و دمای کمی اتوکشی بشود.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید