مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه کرپ اسکاچی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی بارز پارچه کرپ اسکاچیسفارش پارچه کرپ اسکاچی

اگر برای اتو کردن لباس ها وقت کافی ندارید و اگر دوست دارید لباسی بپوشید شیک و خوش ایست باشد، چروک نشود پیشنهاد می کنیم پارچه کرپ اسکاچی خریداری کنید و با دوخت پارچه دیگر نگران چروک شدن لباس های خود نباشید. این پارچه بسیار سبک و راحت است و رنگ بندی خوبی دارد و به راحتی قابل شست و شو است برای اطلاع از قیمت پارچه کرپ اسکاچی تماس بگیرید.

قیمت پارچه کرپ اسکاچی

ویژگی بارز پارچه کرپ اسکاچی

ویژگی بارز پارچه کرپ اسکاچی پارچه اسکاچی پارچه ای است بسیار خوش دوخت،  ویژگی بارز این پارچه این است که جنس این پارچه حالت کشسانی دارد وقتی پوشیده می شود راحت به تن می نشیند این پارچه خودش را می‌اندازد و می‌شود از آن استفاده های زیادی کرد. جنس این پارچه بسیار محکم است و براحتی پاره و خراب نمی شود و در صورتی که درست استفاده شود عمر طولانی می کند. از این پارچه می توان برای مانتو، شلوار، لباس های رسمی و غیر مجلسی، سارافون، بلوز و لباس های راحتی استفاده کرد همچنین از این پارچه می توان برای دوخت رومبلی، کوسن و غیره نیز استفاده کرد.

این پارچه به راحتی قابل شستشو با ماشین لباسشویی است و رنگ بندی خوبی نیز دارد و در صورت شستشوی مکرر جنس آن خراب نمی شود و رنگ آن از بین نمی برد. این نوع پارچه عمر و دوام بالایی دارد و جنس آن بسیار لطیف و نرم است و خوش دوخت است. برای هر سنی مناسب است؛ دختربچه، دختر جوان، خانم های میان سال می توانند از این پارچه استفاده کنند. این پارچه بسیار خوش ایست است و چروک نمی شود.

این پارچه انواع مختلفی دارد: کرپ حریر،  تر، کرپ گلدار، کرپ سیلک، کرپ خاویاری، کرپ چادری، کرپ شیفون کرپ گاباردین همچنین ابریشم، کرپ دیور و کرپ موهر که هر کدام استفاده‌ای خودش را دارد. برای اطلاع از قیمت پارچه می توانید با ما تماس بگیرید. شما با خرید این پارچه می توانید بهترین لباس ها را بدوزید.

سفارش پارچه کرپ اسکاچی

سفارش پارچه کرپ اسکاچی برای سفارش پارچه کرپ اسکاچی می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید و در سایت ما سفارش خود را ثبت کنید. این نوع پارچه یک پارچه بسیار کاربردی است. این نوع پارچه حالت کشسانی دارد و به راحتی خودش را می‌اندازد و چروک نمی شود. این نوع پارچه قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را نیز دارد. به راحتی کثیف نمی شود همچنین بسیار نرم و لطیف است.

برای تهیه این پارچه بهترین مواد استفاده شده است و جنسی مقاوم حکم دارد از این پارچه می توان برای تهیه مانتو، شلوار، لباس، سارافون،  لباس های رسمی استفاده کرد همچنین می توان‌برای رومبلی، کوسن، رو صندلی از آن استفاده کرد.شما می توانید با این نوع پارچه بهترین لباس ها را بدوزید.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید