مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه کرپ حریر درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد های مختلف کرپ حریر درجه یکعوامل موثر بر قیمت نهایی کرپ حریر

کرپ حریر درجه یک یکی از جذاب ترین پارچه های کرپ است. مشخصه اصلی این نوع پارچه سطح ناهموار آن با بافت دانه ای و کمی ناهموار است که بسته به ساختار آن می تواند نرمی بیشتری را ایجاد کند. این پارچه با کیفیت ها و قیمت های متنوع عرضه می گردد. برای اطلاع از قیمت پارچه کرپ حریر درجه یک با ما در تماس باشید.

قیمت پارچه کرپ حریر درجه یک

کاربرد های مختلف کرپ حریر درجه یک

کاربرد های مختلف کرپ حریر درجه یک پارچه کرپ پارچه ای است که در طیف گسترده ای از اقلام لباس از آن استفاده می شود. به لطف بافت خشن و پارچه ای شیک ، ساخت آن پارچه ای بسیار آسان است و در دهه های اخیر به یکی از پارچه های اساسی برای ایجاد کت و شلوارهای زنانه ، لباس های کرپ و بلوزهای شیک تبدیل شده است. از طرف دیگر ، آنها به دلیل سهولت مراقبت و شستشو و قیمت مقرون به صرفه ، پارچه های معروف و مورد علاقه هستند. با توجه به تنوع گسترده پارچه هایی که در این گروه یافت می شود و ویژگی های مختلف آنها ، هنگام ایجاد لباس ها ، سبک ها ، اشکال و ویژگی های مختلف ، آزادی زیادی را ارائه می دهند.

این نوع پارچه ها برای هر نوع لباسی که به سیالیت و پارچه زیاد احتیاج داشته باشد ایده آل هستند و آن را به عنوان پارچه ای برای بلوز ، پارچه برای لباس و پارچه کرپ چاپی برای لباس زنانه انتخابی عاقلانه می کنند. 

پارچه های کرپ حریر طرح دار را می توان هم به صورت پارچه بافندگی و هم به عنوان پارچه گره ساخته کرد ، اگرچه پارچه های بافندگی به راحتی بهار و حالت بیشتری دارند. این نوع پارچه می تواند از هر الیافی در نخ آن تشکیل شود ، چه طبیعی و چه مصنوعی. همچنین می توان آنها را از الیاف مخلوط تشکیل داد ، معمولاً به نام نوع الیافی که از آنها ساخته شده است ، مانند کرپ ابریشم ، کرپ پنبه ای یا پارچه پلی استر کرپ.

پارچه های کرپ از نخ های چند رشته ای با پیچ و تاب های مختلف تشکیل شده است که در ترکیب با پارچه های مختلف ، اثر دانه ای روی سطح این نوع پارچه ایجاد می کند. به لطف این سطح مشخصه ، این نوع پارچه به راحتی چروک نمی شود ، این یکی از مزیت های اصلی آن است. هنگام ساخت این پارچه ها معمولاً از نخهای با پیچ و تاب بالا مخصوصاً در پود و همچنین در تار و یا حتی هر دو استفاده می شود.

نوع بافتی که معمولاً با آن ساخته می شوند ، یک بافت ساده ساده است که بسته به الیاف هم سطح صاف و هم کمی خشن دارد. همچنین می توان آنها را با انواع دیگر بافت ، مانند کرپ ساتن ، که در آن از نخ های چند رشته ای نرم در سطح و از نخ های کرپ با پیچ و تاب بالا استفاده می شود ، ساخت. همین نخ های پیچ خورده در قسمت عقب است که به پارچه پارچه ای و صورت ساتن براق می دهد.

عوامل موثر بر قیمت نهایی کرپ حریر

عوامل موثر بر قیمت نهایی کرپ حریر یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت روز پارچه کرپ خصوصیات آن است. خصوصیات هر دو پارچه کرپ پلی استر و پارچه کرپ ابریشم و سایر الیاف طبیعی پس از چاپ به راحتی کوچک می شوند. این ویژگی فاکتور مهمی است که باید هنگام محاسبه ابعاد مورد نظر در نظر گرفته شود ، زیرا لازم است اندازه بزرگتری اضافه شود تا برای پروژه نساجی شما کوتاه نیاید. اگر قصد خرید این پارچه را دارید به شما پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید. ما اقدام به فروش ویژه پارچه کرپ حریر نموده ایم.

فاطمه کرامتی

من در حوزه پارچه حریر مشغول به کار هستم

مجموعه طلاپود شما را به خرید بهترین محصولات پارچه حریر و کرپ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید